Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

Chess

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ୪୪ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚେସ ଅଲିମ୍ପିଆଡ, କିପରି କରିବେ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Jul 25, 2022    Views: 3563

    ଚେନ୍ନାଇ : ବିଶ୍ୱର ସବୁଠୁ ବଡ ଚେସ ଇଭେଣ୍ଟ ୪୪ ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚେସ ଅଲିମ୍ପିଆଡ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଚେନ୍ନାଇଠାରୁ ପ୍ରାୟ ୫୦ କିଲୋମିଟର ଦୂରରେ ଅବସ୍ଥିତ ୟୁନେସ୍କର ଐତିହ୍ୟ ସ୍ଥଳ ମମଲାଲାପୁରମର ପୁଞ୍ଜରୀ ଗ୍ରାମରେ ଜୁଲାଇ ୨୮ ରୁ ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ମଧ୍ୟରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । ଏଥିପାଇଁ ଜୋରଦାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ଚାଲିଛି । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏଥିପାଇଁ କିପରି ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ କରିବେ ।
    ୪୪ତମ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ଚେସ ଅଲିମ୍ପିଆଡ ପାଇଁ ଲିଙ୍କରେ କ୍ଲିକ୍ କରି ଟିକେଟ୍ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ । ଦୁଇଟି ପ୍ଲେ ହଲ୍ ଅଛି - ହଲ୍ ୧ ଏବଂ ହଲ୍ ୨ । ୱେବସାଇଟ୍ ଅନୁଯାୟୀ, ହଲ୍ ୧ ର ମୂଲ୍ୟ ଅଧିକ ଥିବାରୁ ଏଥିରେ ଟପ ର୍ୟାଙ୍କିଂ ଦଳ (ଖୋଲା ସ୍ଥାନରେ ୨୮ ଟି ବୋର୍ଡ ଏବଂ ମହିଳା ବିଭାଗରେ ୧) ସ୍ଥାନ ପାଇବ । 

    ହଲ୍ ୨ ରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସାକ୍ଷୀ ହେବା ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ୨,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଏବଂ ବିଦେଶୀଙ୍କ ପାଇଁ ୬୦୦୦ ଟଙ୍କା ରହିଛି । ୧୯ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ବୟସର ଛାତ୍ର, ମହିଳା ଏବଂ ତାମିଲନାଡୁର ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ୨୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ମୂଲ୍ୟରେ ଟିକେଟ ପାଇପାରିବେ ।

    ହଲ୍-୧ ଟିକେଟ୍, ଯେଉଁଥିରେ ଶୀର୍ଷ ମାନ୍ୟତା ଦଳ ରହିବ । ଟିକେଟର ମୂଲ୍ୟ  ୩୦୦୦ ଟଙ୍କା ଥିବାବେଳେ ବିଦେଶୀ ନାଗରିକଙ୍କୁ ୮,୦୦୦ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ପଡିବ । ୧୯ ବର୍ଷରୁ କମ୍ ଛାତ୍ର, ମହିଳା ଏବଂ ତାମିଲନାଡୁର ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଟିକେଟ ମୂଲ୍ୟରେ ୩୦୦ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଲାଭ ପାଇବେ ।

    Maximum 500 characters

    Find Us on Facebook