Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ସିନେମା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ୩୨ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି ଫିଲ୍ମ କରିବେ ରଜନୀକାନ୍ତ ଓ ଅମିତାଭ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Oct 6, 2023    Views: 2747

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଲିଉଡର ଶହେନ୍ସା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ କ୍‌ରେଜ୍‌ ଏକ ଭିନ୍ନ ସ୍ତରରେ ଏବଂ ସେହିଭଳି ଲୋକମାନେ ଦକ୍ଷିଣ ଭାରତୀୟ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ପାଗଳ । ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ପୂଜା କରନ୍ତି । କଳ୍ପନା କରନ୍ତୁ, ଯଦି ଉଭୟେ ସମାନ ଚଳଚ୍‌ଚିତ୍ରରେ ଏକାଠି ନଜର ଆସିବେ ହଁ, ପୁଣି ଥରେ ଉଭୟ ୩୨ ବର୍ଷ ପରେ ଏକାଠି କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଛନ୍ତି । ରଜନୀକାନ୍ତଙ୍କ ୧୭୦ ତମ ଚଳଚ୍‌ଚିତ୍ରରେ ଅମିତାଭ ବଚ୍‌ଚନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ । ଫିଲ୍ମରୁ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଲୁକ୍‌ ମଧ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି । ଲାଇକା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଏହାକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ଘୋଷଣା କରିଛି । 

    ନିକଟରେ ଲାଇକା ପ୍ରଡକ୍ସନ୍ସ ଟ୍ୱିଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି । ଅମିତାଭ ବଚ୍‌ଚନଙ୍କ ବିରାଟ ପ୍ରତିଛବି 'ଥାଲାଇଭର୍‌ ୧୭୦' ଦଳକୁ ନୂତନ ଉଚ୍‌ଚତାରେ ପହଞ୍ଚିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ ।  ଏହା ପୂର୍ବରୁ ସୁପରଷ୍ଟାର ରଜନୀକାନ୍ତ ନିଜେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଖୁବ୍‌ ଶୀଘ୍ର ତାଙ୍କର ୧୭୦ ତମ ଚଳଚ୍‌ଚିତ୍ରର ସୁଟିଂ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛନ୍ତି । ଏକ ସାମାଜିକ ବାର୍ତ୍ତା ଦେବା ବ୍ୟତୀତ ଏହି ଚଳଚ୍‌ଚିତ୍ର ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ କରିବ । ଠିକ୍‌ ଅଛି, ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଏହି ମିଳନକୁ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ଯାହା ବର୍ତ୍ତମାନ ୩୨ ବର୍ଷ ପରେ ଶେଷ ହେଉଛି ।

    Maximum 500 characters

    ସିନେମା View all

    Find Us on Facebook