Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ବିଶେଷ

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଦୃଢ଼ ଚିନ୍ତାଧାରା ବଦଳାଇ ଦିଏ ପରିସ୍ଥିତି

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Aug 4, 2022    Views: 2931

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: ମଣିଷ ବେଳେ ବେଳେ ସମୟ ସହିତ ନଲଢ଼ି ପାରି ହାରିଯାଏ । ଯାହାଫଳରେ ସେ ବାଛିନିଏ ଆତ୍ମହତ୍ୟାର ରାସ୍ଥା । ନିଜକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଓ ସମୟ ସହିତ ତାଳ ଦେଇ ଚାଲିବା ନିତ୍ୟାନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ । ନଚେତ ବଳି ପଡ଼ିଯିବାକୁ ଅଧିକ ସମୟ ଲାଗେନାହିଁ । ମଣିଷ ସବୁବେଳେ ଧନୀ ହେବାକୁ ଚାହେଁ । ଭାବନାରେ ଥାଏ ଧନ ବଢ଼ିବା ଦ୍ୱାରା ପରିସ୍ଥିତି ସବୁ ସୁଧୁରି ଯିବ ଓ ସେ ଖୁସିରେ ରହି ପାରିବ । ଭଲରେ ଚଳିବା ପାଇଁ ଓ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଥିବା ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆବଶ୍ୟକ । ଜୀବନରେ ବହୁତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦାୟିତ୍ୱ ବହନ କରିଥାଏ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧନୀ ହେବା । ତେବେ ଯେତିକି ବି ରୋଜଗାର କରୁଛନ୍ତି ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଆବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ସହିତ ସଞ୍ଚୟ କରିବା ମଧ୍ୟ ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ସେହିପରି କିଛି ଟିପ୍ସ ଯେଉଥିରେ ଆପଣ ଅର୍ଥ ସଞ୍ଚୟ କରିପାରିବେ । 

    - ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଧନୀ ହେବା ପାଇଁ ଏପରି ସ୍ଥାନରେ ବାସ କରିବା ଉଚିତ୍ ଯେଉଁଠାରେ ରୋଜଗାର ପନ୍ଥା ଉପଲବ୍ଧ ଥିବ। ଏପରି ଜାଗାରେ ବ୍ୟକ୍ତିର ରୋଜଗାରର ସମସ୍ୟା ନ ଥାଏ ଏବଂ ସେ ଖୁସି ରୁହନ୍ତି।

    - ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ। ଲକ୍ଷ୍ୟ ବିନା ବ୍ୟକ୍ତି କଦାପି ଆଗକୁ ବଢ଼ିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୁଏ ନାହିଁ କି ସେ ଧନୀ ହୁଏ ନାହିଁ ।

    - ଯିଏ ନିଜର ଭବିଷ୍ୟତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିଛି, ତାଙ୍କ ପାଇଁ ଆଗକୁ ବଢ଼ିବା ରାସ୍ତା ସହଜ ହୋଇଥାଏ।

    Maximum 500 characters

    ବିଶେଷ View all

    Find Us on Facebook