Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ICC WOMEN T-20

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଆଇସିସି ମହିଳା ଟି -୨୦ , ଜାଣନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ଦଳର ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Feb 7, 2023    Views: 5307


    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଆଇସିସି ମହିଳା ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପ ୨୦୨୩ ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରେ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଗତ ସଂସ୍କରଣରେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଜିତିବାକୁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଅତି ନିକଟତର ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଫାଇନାଲ ମ୍ୟାଚରେ ଅଷ୍‌ଟ୍ରେଲିଆକୁ ହରାଇଥିଲା । ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଚଳିତ ସଂସ୍କରଣରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ
    ୧-ଭାରତ ବନାମ ପାକିସ୍ତାନ
    ଫେବୃଆରୀ ୧୨ ରେ ନ୍ୟୁଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ଭାରତୀୟମାନେ ପାକିସ୍ତାନକୁ ଗ୍ରହଣ କରିବେ । ମ୍ୟାଚ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬:୩୦ ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

    ୨-ଭାରତ ବନାମ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌
    ଭାରତ ଦ୍ୱିତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ୍‌ ଦଳକୁ ଭେଟିବ । ଫେବୃଆରୀ ୧୫ ରେ ଅପରାହ୍ନ ୬:୩୦ ରେ ନ୍ୟୁଜଲାଣ୍ଡ କ୍ରିକେଟ୍‌ ଗ୍ରାଉଣ୍ଡରେ ମଧ୍ୟ ଏହି ମ୍ୟାଚ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ । 

    ୩-ଭାରତ ବନାମ ଇଂଲଣ୍ଡ 
     ତୃତୀୟ ମ୍ୟାଚରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଭାରତ ଏହାକୁ ମୁକାବିଲା କରିବ । ଫେବୃଆରୀ ୧୮ ରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬:୩୦ରେ ସେ ଜର୍ଜଙ୍କ ଓଭାଲରେ ଉଭୟ ଦଳ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବେ । 

    ୪-ଭାରତ ବନାମ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ
     ଅନ୍ତିମ ମ୍ୟାଚରେ ଭାରତ ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡର ମୁକାବିଲା କରିବ । ଫେବୃଆରୀ ୨୦ ରେ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬:୩୦ ରେ ସେଣ୍ଟ ଜର୍ଜଙ୍କ ଓଭାଲରେ ଏହି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳାଯିବ । ଆୟର୍ଲାଣ୍ଡ ପାକିସ୍ତାନ ବିପକ୍ଷ ଶେଷ ଟି-ଟ୍ୱେଣ୍ଟି ସିରିଜରେ ୨-୧ରେ ଜିତିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା, ଅର୍ଥାତ୍‌ ସେମାନେ ନିଜ ଦିନରେ ଏକ ପିଚ୍‌ ପ୍ୟାକ୍‌ କରିପାରିବେ ।

    ପ୍ରଥମ ସେମିଫାଇନାଲ ଫେବୃଆରୀ ୨୩ ରେ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟଟି ଫେବୃଆରୀ ୨୪ ରେ ଖେଳାଯିବ । ଉଭୟ ଖେଳ ସନ୍ଧ୍ୟା ୬:୩୦ ରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି । 

    Maximum 500 characters

    ICC WOMEN T-20 View all

    Find Us on Facebook