Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ତାଜା ଖବର

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ବିନା ଅନୁମତିରେ ଦାଣ୍ଡିଆ ପାର୍ଟି, ହୋଟେଲ ସିଲ କଲା ବିଏମସି

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Oct 14, 2021    Views: 3219

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: କଟକଣା ସ୍ୱତେ ଚାଲିଥିଲା  ଦାଣ୍ଡିଆ ନାଚ  । ପ୍ରଶାସନର ବିନା ଅନୁମତିରେ ଡିଜେ ନାଇଟ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ପଡ଼ିଲା ମହଙ୍ଗା  ।  ନିକୋ ପାର୍କ ନିକଚସ୍ଥ  ୯ଥ ଷ୍ଟ୍ରିଟ ବଂକ୍ୱୟେଟ ହୋଟେଲରେ ବିଏମସିର କଟକଣାକୁ ଧୂଆଣବାଣ କରାଯାଇଥିଲା  । ଅର୍ଥାତ ପ୍ରଶାସନର ବିନା ଅନୁମତିରେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ଚାଲିଥିଲା ଦାଣ୍ଡିଆ ଓ ଡିଜେ ପାର୍ଟି  ।

    ବିଏମସି କମିସନର ଏନେଇ ଖବର ପାଇବା ପରେ ଏକ ଟିମକୁ ଉକ୍ତ ହୋଟେଲକୁ ପଠାଇଥିଲେ  । ଦକ୍ଷିଣ ପୂର୍ବ ଜୋନାଲ ଡେ଼ପୁଟି କମିଶନର ଅଂଶୁମାନ ରଥଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଘଟଣାସ୍ଥଲରେ ପହଗଁଚିଥିଲେ  । ଏବଂ କଟକଣାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉଲ୍ଲଂଘନ ଘଟିଥିବା ଦେଖିବାକୁ ପାଇଥିଲେ  । ଉକ୍ତ ହୋଟେଲ ମଧ୍ୟ ବିଏମସିର ଅନୁମତି ଆଣିନଥିବା ଗୋଟର ହେବା ପରେ ସ୍ପେସାଲ ସ୍ୱାର୍ଡ ହୋଟେଲକୁ ସିଲ କରିଥିଲେ  ।
    ସେପଟେ ହୋଟେଲ ୯ଥ ଷ୍ଟ୍ରିଟ ବଂକ୍ୱୟେଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଟିକେଟ ମୂଲ୍ୟ ୬୪୯ଟଙ୍କା ଥିବା ନେଇ ବିଜ୍ଞାପନ ପ୍ରାଚର ପ୍ରସାର କରିଥିଲେ  ।  ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତବାକ ହୋଟେଲ ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇ ଦିନିଆ କାର୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ରହିଥିଲା  । ଅର୍ଥାତ ୧୩ ଓ ୧୪ ତାରିଖ ଦୁଇ ଦିନିଆ ଡିଜେ ଏବଂ ଦାଣ୍ଡିଆ ପୋଗ୍ରାମ ଆୟୋଜନ କରିବାର ସୂଚୀ ନିର୍ଦ୍ଧାରଣ କରିଥିଲେ ହୋଟେଲର ଆୟୋଜକ  ।

    Maximum 500 characters

    ତାଜା ଖବର View all

    Find Us on Facebook