Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିଲେ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ମହାନନ୍ଦ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Feb 13, 2024    Views: 3131

    ବରଗଡ଼: କଂଗ୍ରେସ ଛାଡିଲେ ବରଗଡର ଟାଣୁଆ କଂଗ୍ରେସ ନେତା,ପୁର୍ବତନ ବିଧାୟକ ତଥା ବରଗଡ ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସର ପୁର୍ବତନ ସଭାପତି ନିହାର ରଞ୍ଜନ ମହାନନ୍ଦ । କଂଗ୍ରେସର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ନେଇ AICC ସଭାପତି ମଲ୍ଲିକାର୍ଜ୍ଜୁନ ଖଡଗେଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଛନ୍ତି । ନିହାର ମହାନନ୍ଦ ୨୦୦୯ରୁ ୨୦୧୪ ପର୍ୟ୍ୟନ୍ତ ଅତାବିରା ସଂରକ୍ଷିତ ଆସନରୁ କଂଗ୍ରେସ ଦଳରୁ ବିଧାୟକ ଥିଲେ ।  ଗତକାଲି ଜିଲ୍ଲା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଚୟନ ନେଇ,ନିହାର ଅସନ୍ତୋଷ ଥିବା କୁହାଯାଉଛି । ହେଲେ ଏ ସଂପର୍କରେ ନିହାର ମହାନନ୍ଦଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନାହିଁ । ସେହିପରି ରାଉରକେଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ନିରୁପମା ବଳିୟାର ସିଂହ ଛାଡିଲେ କଂଗ୍ରେସ । ରାଉଲକେଲା ସାଂଗଠନିକ ଜିଲ୍ଲା ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାନେତ୍ରୀ ପଦରୁ ଓ କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ପ୍ରାଥମିକ ସଦସ୍ୟ ପଦରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଇଛନ୍ତି।  ସେ ନିଜ ଇସ୍ତଫା ପତ୍ର ପ୍ରଦେଶ ମହିଳା କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ମୀନାକ୍ଷୀ ବାହିନୀପତି ଓ ପ୍ରଦେଶ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଶରତ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ନିକଟକୁ ପଠାଇଥିବା ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ।  କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ବିଚାର ଧାରାରେ  କଂଗ୍ରେସ ନେତାମାନେ କାମ କରୁନଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ନିରୁପମା । ରାଉରକେଲା ସହରରୁ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀ ପଦଯାତ୍ରା କରିବା ଵଦଳରେ ଗାଡ଼ିରେ ନ୍ୟାୟ ଯାତ୍ରା କରିବାରୁ ସ୍ଥାନୀୟ ଜନସାଧାରଣ ଅସନ୍ତୋଷ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ନିରୁପମା ।

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି View all

    Find Us on Facebook