Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି ତଡ଼କା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଟିଏମସିର ୩୮ ବିଧାୟକ ବିଜେପି ସହ ସର୍ମ୍ପକରେ ଅଛନ୍ତି: ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Jul 28, 2022    Views: 3417

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଜେପି ନେତା ତଥା ଅଭିନେତା ମିଥୁନ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏକ ବଡ ବୟାନକୁ ନେଇ ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ରାଜନୀତି ଜୋର ଧରିଛି । ଏକ ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ କରି ମିଥୁନ କହିଛନ୍ତି,  ଟିଏମସିର ୩୮ଜଣ ବିଧାୟକ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜେପି ସହ ସର୍ମ୍ପକରେ ଅଛନ୍ତି । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ୨୧ଜଣ ବିଧାୟକ ତାଙ୍କ ସହ ସିଧାସଳଖ ସର୍ମ୍ପକରେ ଥିବା ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ।  ଅଭିନେତାରୁ ରାଜନେତା ହୋଇଥିବା ମିଥୁନ କହିଛନ୍ତି, ୧୮ ଟି ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ସରକାରରେ ଅଛି । ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଅନ୍ୟ ରାଜ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ ବିଜେପି ପତକା ଉଡିବ ବୋଲି ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତିି ।

    ମିଥୁନ ଆହୁରୀ କହିଛନ୍ତି, ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗରେ ବିଜେପି ଲଢେଇ ଜାରି ରଖିବ । ଯଦି ଏବେ ମୁକ୍ତ ଏବଂ ନିରପେକ୍ଷ ନିର୍ବାଚନ ହୁଏ, ତେବେ ବିଜେପି ସରକାର ଗଠନ କରିବ । ମିଥୁନଙ୍କ ଏଭଳି ବୟାନକୁ ନେଇ କଡା ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇଛି ଟିଏମସି । ଟିଏମସି ସାଂସଦ ସାନ୍ତୁନୁ ସେନ କହିଛନ୍ତି, ଏଭଳି ବୟାନ କେବଳ ଲୋକଙ୍କୁ ବୋକା ବନାଇବା ପାଇଁ କୁହାଯାଇଛି । ବାସ୍ତବତା ସହ ଏଥିରେ କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ । ସେ ଆହୁରୀ କହିଛନ୍ତି, ନିକଟରେ ମିଥୁନ ମେଡିକାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ  । କିନ୍ତୁ ସେ ଶାରୀରିକ ନୁହେଁ ମାନସିକ ରୋଗୀ । ତାଙ୍କୁ ରାଜନୀତି ବିଷୟରେ କିଛି ଜଣା ନାହିଁ ।

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି ତଡ଼କା View all

    Find Us on Facebook