Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି ତଡ଼କା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ବିଜେପିକୁ ଶତକଡ଼ା ପାଠ ପଢାଇଲା ବିଜେଡି

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Mar 12, 2023    Views: 3639

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିଜେପିକୁ ଶତକଡ଼ା ପାଠ ପଢାଇଲା ବିଜେଡି । ପ୍ରେସମିଟରେ ବିଜେପି ସାଧାରଣ ସଂପାଦିକା ଲେଖାଶ୍ରୀ ସାମନ୍ତ ସିଂହାରଙ୍କୁ ଜବାବ ଦେଲେ ବିଜେଡି ମୁଖପାତ୍ର ଇପସିତା ସାହୁ । ଜଣେ ଶିକ୍ଷିତ ମହିଳା ହୋଇ ବି ସାଧାରଣ ଜ୍ଞାନ ରଖିନାହାନ୍ତି ଲେଖାଶ୍ରୀ । ରାଜ୍ୟରେ ବିଜେପି ଓ ବିଜେଡିର ଭୋଟକୁ ତୁଳନା କରି ଲେଖାଶ୍ରୀ ନିଜ ଅଜ୍ଞାନତାର ପରିଚୟ ଦେଇଛନ୍ତି । ଗତ ସାଧାରଣ ନିର୍ବାଚନରେ ରାଜ୍ୟର ୭୫ପ୍ରତିଶତ ବିଧାନସଭା ଆସନରେ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଥିଲା ବିଜେଡି । ଗତ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନରେ ବି ୯୦ପ୍ରତିଶତ ଆସନରେ ବିଜେଡି ସମର୍ଥିତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ବିଜୟ ଲାଭ କରିଥିଲେ ।

    ୩୦ରୁ ୩୦ ଅର୍ଥାତ ୧୦୦ ପ୍ରତିଶତ ଜିଲ୍ଲାପରିଷଦ ଗଠନ କରିଛି ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ । ଓଡ଼ିଶାରେ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟିକୁ ଲୋକ ଗ୍ରହଣ କରୁନାହାନ୍ତି । ବିଜେପିରୁ ଜିତି ନହେବା ଜାଣି ୨୦୧୪ ଓ ୨୦୧୯ରେ ବିଜେଡିରୁ ଟିକେଟ ନେବାକୁ ଲେଖାଶ୍ରୀ ଉଦ୍ୟମ କରୁଥିଲେ । ଏଭଳି ଲୋକ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆଗରେ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ଶତକଡ଼ା ପାଠ ପଢି ଆସିବାକୁ ଇପସିତା ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ଅନ୍ୟପଟେ ବିରୋଧୀ ଦଳ ନେତା ଜୟନାରାୟଣ ମିଶ୍ର ଯେଉଁଭଳି ମହିଳାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି ସେ ସମ୍ପର୍କରେ ଲେଖାଶ୍ରୀ କାହିଁକି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଉନାହାନ୍ତି ବୋଲି ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି । ଏଥିସହିତ ଲେଖାଶ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଜୟନାରାୟଣଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ବୋଲି ଇପସିତା ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି ତଡ଼କା View all

    Find Us on Facebook