Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ରାଜନୀତି

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ନବୀନଙ୍କ ଚକମା : ଭୁବନେଶ୍ୱର ଡେପୁଟି ମେୟର ହେଲେ ମଞ୍ଜୁଲତା କହଁର

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Apr 9, 2022    Views: 4621

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : କଟକରେ ଜଣେ ବସ୍ତି ଝିଅଙ୍କୁ ଡେପୁଟି ମେୟର ପଦବୀରେ ଅବସ୍ଥାପିତ କରିଛି ବିଜୁ ଜନତା ଦଳ  । ସୁପ୍ରିମୋ ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ସମସ୍ତ ଡେପୁଟି ମେୟର ଆଶାୟୀଙ୍କୁ ଏମିତି ଚକମା ଦେଇଥିଲେ  । ଅନରୂପ ଭାବେ ଭୁବନେଶ୍ୱରରେ ମଧ୍ୟ ଚକମା ଦେଇଛନ୍ତି  । ବିଜେଡ଼ିର ହେଭିୱେଟ କର୍ପୋରେଟରଙ୍କ ଆଶାରେ ପାଣି ପୂରାଇ ଡେପୁଟି ମେୟର ଭାବେ ମଞ୍ଜୁଲତା କହଁରଙ୍କୁ  ଦଳ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେଇଛି  । 

    ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଡେପୁଟି ମେୟର କିଏ ହେବେ ସେନେଇ କେହି ଟେର ପାଇନଥିଲେ  । ଲୋ ପ୍ରୋଫାଇଲ ନେତାଙ୍କୁ ଦଳ ଦାୟିତ୍ୱ ଦେବବୋଲି ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିବା ପରେ ଲାଲମୋହନ ଟୁଡ଼ୁଙ୍କ ନାମକୁ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଥିଲା  । ଟୁଡୁ ଜଣେ ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦା ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏସସି ବର୍ଗର ପ୍ରତିନିଧିତ୍ୱ କରୁଛନ୍ତି  । ସେହିପରି କେହିକେହି ୧୮ ନମ୍ବର ୱାଡର଼୍ର କର୍ପୋରେଟର ବିପ୍ଳବ ବେହେରାଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ଉଠାଉଥିଲେ  । 

    ବିଜେଡ଼ି ଓ ସମର୍ଥିତ କର୍ପୋରେଟରଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫୧ ଥିବାରୁ ବିଜେଡ଼ି ଡେପୁଟି ମେୟର ଜିତିବା ସୁନିଶ୍ଚିତ ହୋଇଯାଇଥିଲା  । କାହିଁକିନା ଦଳୀୟ ହ୍ୱିପ ଥିବାରୁ କ୍ରସ ଭୋଟିଂର ଆଶଙ୍କା ବି କ୍ଷୀଣ ରହିଥିଲା  । ସେହିପରି ବିଜେପିର ମାତ୍ର ୧୦ ଜଣ କର୍ପୋରେଟର ଥିବାରୁ ଦଳ ଏଥିପାଇଁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଦେବନାହିଁ ବୋଲି ପୂର୍ବରୁ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା  ।

    Maximum 500 characters

    ରାଜନୀତି View all

    Find Us on Facebook