Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଭାଗ୍ୟରେ ଥିଲେ ମିଳେ ଏଭଳି ସ୍ୱାମୀ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Oct 6, 2022    Views: 6262

    ଭୁବନେଶ୍ୱର: ବିବାହକୁ ନେଇ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ଭିନ୍ନ ଭିନ୍ନ ସ୍ବପ୍ନ ଥାଏ। ସବୁ ଝିଅ ଚାହାନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଭଲପାଉଥିବା ସ୍ବାମୀ ମିଳୁ। ତାଙ୍କ କଥାକୁ ସମ୍ମାନ ଦେବା ସହ ସବୁ ଇଚ୍ଛାକୁ ପୂରଣ କରୁ। ଏଭଳି ସ୍ବାମୀ ପାଇବା ସମସ୍ତଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ନ ଥାଏ। ହେଲେ ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ରରେ ଏଭଳି ୪ ରାଶି ବିଷୟରେ କୁହାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜନ୍ମିତ ଯୁବକ ବିବାହ ପରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଏମାନେ ରାଣୀ କରି ରଖିଥାନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା:

    ମିଥୁନ ରାଶି: ଜ୍ୟୋତିଷଶାସ୍ତ୍ର ଅନୁସାରେ ମିଥୁନ ରାଶିର ଯୁବକ ବିବାହ ପରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆଖି ପଲକରେ ବସାଇ ରଖନ୍ତି। ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ସେମାନେ ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ଥାନ୍ତି। ଏମାନେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ କେବେ ଧୋକା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ସେ ଛୋଟ ହେଉ ଅବା ବଡ଼, ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସମସ୍ତ ଇଚ୍ଛାକୁ ଏମାନେ ପୂରଣ କରନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ବି ସବୁବେଳେ ଖୁସିରେ ରହିଥାନ୍ତି।

    ବିଛା ରାଶି: ବିଛା ରାଶିର ପୁରୁଷ ନିଜ ପାର୍ଟନରଙ୍କୁ ଖୁସି ରଖିବାକୁ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି। ସ୍ବଭାବରେ ଏମାନେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ହୋଇଥାନ୍ତି। ଏମାନଙ୍କୁ ସ୍ତ୍ରୀ ବହୁତ ଭଲ ପାଇଥାନ୍ତି।

    ମୀନ ରାଶି: ମୀନ ରାଶିରେ ଜନ୍ମିତ ପୁଅମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ରାଣୀ କରି ରଖିଥାନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସୁଖ-ସୁବିଧାର ଧ୍ୟାନ ରଖିଥାନ୍ତି। ଏହି ରାଶିର ଜାତକଧାରୀ ବହୁତ ସ୍ନେହୀ ସ୍ବଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି।

    କୁମ୍ଭ ରାଶି: ଏହି ରାଶିର ପୁଅମାନେ ବିବାହ ମାମଲାରେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ। ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରତି ବହୁତ ସଚ୍ଚୋଟ ଥାନ୍ତି। ବିପଦ ସମୟରେ ଏମାନେ ନିଜ ପରିବାର ସହ ଛିଡ଼ା ହୋଇଥାନ୍ତି।

    Maximum 500 characters

    ବାସ୍ତୁଶାସ୍ତ୍ର View all

    Find Us on Facebook