Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

AUTO EXPO

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ୨୦୨୩: ଜାଣନ୍ତୁ, କିପରି ପାଇବେ ଟିକେଟ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Jan 10, 2023    Views: 2378

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ୨୦୨୩ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ bookmyshow.comରେ ଅନ୍ଲାଇନରେେ ବୁକ୍ କରାଯାଇପାରିବ । ସପ୍ତାହକ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ୩୫୦ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସପ୍ତାହର ଶେଷ ମୂଲ୍ୟ ୪୭୫ ଟଙ୍କା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ପରିଦର୍ଶକମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ଟିକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୭୫୦ ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ତାହା କେବଳ ଜାନୁଆରୀ ୧୩ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି କାର‌୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଜାନୁଆରୀ ୧୩ ରୁ ୧୮ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲା ରହିବ; ଜାନୁଆରୀ ୧୩, କିନ୍ତୁ, ବ୍ୟବସାୟ ଟିକେଟ୍ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ ।

    ଆୟୋଜକ କିଏ :

    ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ କମ୍ପୋନେଣ୍ଟ୍ ଉତ୍ପାଦକ ସଂଘ (ଏସିଏମଏ), କନଫେଡେରେସନ୍ ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି (ସିଆଇଆଇ) ଏବଂ ସୋସାଇଟି ଅଫ୍ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ ଅଟୋମୋବାଇଲ୍ ଉତ୍ପାଦକ (ଏସଆଇଏଏମ) ଦ୍ୱାରା ମିଳିତ ଭାବରେ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଛି । ଏହାର ମୁଖ୍ୟ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ହେଉଛି ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ପାଇଁ ଏକ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଯୋଗାଇବା ସହିତ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଯାନବାହନ ଚଳାଚଳ କରିବା ।

    ଯଦିଓ ଅନେକ ନିର୍ମାତା ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ର ଏହି ସଂସ୍କରଣରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି, ମାରୁତି ସୁଜୁକି, ହୁଣ୍ଡାଇ, କିଆ, ଟୟୋଟା, ଟାଟା ମୋଟର୍ସ ଏବଂ ଏମଜି ମୋଟର ଭଳି ପ୍ରମୁଖ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଅନେକ ନୂତନ ମଡେଲ, ଧାରଣା ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ମୋଟର ଶୋ’ରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୁଇ ଚକିଆ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ବେନେଲି ଏବଂ ଅଲଟ୍ରାଭାୟୋଲେଟ୍ ରହିବ ।

    Maximum 500 characters

    AUTO EXPO View all

    Find Us on Facebook