Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

AUTO EXPO

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ୨୦୨୩ : ଜାଣନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Jan 10, 2023    Views: 2613

    ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ପ୍ରତିବର୍ଷ ପରି, ନୋଏଡା-ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡା ଏକ୍ସପ୍ରେସୱେ ଉପରେ ପଡିଥିବା ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ଇଣ୍ଡିଆ ଏକ୍ସପୋ ମାର୍ଟରେ ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ୨୦୨୩ ଆୟୋଜିତ ହେଉଛି । ମେଟ୍ରୋ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ପରିଦର୍ଶକମାନଙ୍କ ପାଇଁ, ନିକଟତମ ମେଟ୍ରୋ ଷ୍ଟେସନ୍ ହେଉଛି ଗ୍ରେଟର ନୋଏଡାର ନଲେଜ୍ ପାର୍କ । ଯାହା ସ୍ଥାନଠାରୁ ୫ ମିନିଟ୍ ଦୂରତା ଅଟେ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ପରିବହନ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ, ପ୍ରଥମ ଆସୁଥିବା, ପ୍ରଥମ ପରିବେଷିତ ଭିତ୍ତିରେ ପାର୍କିଂ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ସ୍ଥାନ ଭିତରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଟ୍ୟାକ୍ସି ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ଏବଂ ଅଟୋ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ରହିବ ।

    ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ୨୦୨୩ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ bookmyshow.comରେ ଅନ୍ଲାଇନରେେ ବୁକ୍ କରାଯାଇପାରିବ । ସପ୍ତାହକ ପାଇଁ ଟିକେଟ୍ ମୂଲ୍ୟ ୩୫୦ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ସପ୍ତାହର ଶେଷ ମୂଲ୍ୟ ୪୭୫ ଟଙ୍କା ଧାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି। ପରିଦର୍ଶକମାନେ ବ୍ୟବସାୟ ଟିକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ବୁକ୍ କରିପାରିବେ, ଯାହାର ମୂଲ୍ୟ ୭୫୦ ଟଙ୍କା, କିନ୍ତୁ ତାହା କେବଳ ଜାନୁଆରୀ ୧୩ ପାଇଁ ଉପଲବ୍ଧ । ଏହି କାର‌୍ୟ୍ୟକ୍ରମ ଜାନୁଆରୀ ୧୩ ରୁ ୧୮ ପର‌୍ୟ୍ୟନ୍ତ ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲା ରହିବ; ଜାନୁଆରୀ ୧୩, କିନ୍ତୁ, ବ୍ୟବସାୟ ଟିକେଟ୍ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସଂରକ୍ଷିତ ।

    ଯଦିଓ ଅନେକ ନିର୍ମାତା ଅଟୋ ଏକ୍ସପୋ ର ଏହି ସଂସ୍କରଣରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛନ୍ତି, ମାରୁତି ସୁଜୁକି, ହୁଣ୍ଡାଇ, କିଆ, ଟୟୋଟା, ଟାଟା ମୋଟର୍ସ ଏବଂ ଏମଜି ମୋଟର ଭଳି ପ୍ରମୁଖ ବ୍ରାଣ୍ଡ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ଅନେକ ନୂତନ ମଡେଲ, ଧାରଣା ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତ ପ୍ରଯୁକ୍ତିବିଦ୍ୟା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ । ମୋଟର ଶୋ’ରେ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଦୁଇ ଚକିଆ ବ୍ରାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ବେନେଲି ଏବଂ ଅଲଟ୍ରାଭାୟୋଲେଟ୍ ରହିବ ।

    Maximum 500 characters

    AUTO EXPO View all

    Find Us on Facebook