Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

ସିନେମା

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଏସିଆ କପ୍ ୨୦୨୨ , ଭାରତ ବନାମ ପାକିସ୍ତାନ ମ୍ୟାଚ୍ ନୁହେଁ: ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Aug 21, 2022    Views: 4031

    ଦୁବାଇ : ୨୦୨୨ ଏସିଆ କପ ପାଇଁ ଅଭିଯାନ ଓନର୍ରେ ୨୮ ଅଗଷ୍ଟରେ ଭାରତ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ପାକିସ୍ତାନ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବ । ଭାରତର ପୂର୍ବତନ ଅଧିନାୟକ ତଥା ବର୍ତ୍ତମାନର ବିସିସିଆଇ ସଭାପତି ସୌରଭ ଗାଙ୍ଗୁଲି ୨୦୨୨ ଏସିଆ କପକୁ ନେଇ ନିଜର ମତ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏହା  ବେଶ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି । ୨୮ ଅଗଷ୍ଟରେ ଭାରତ ଏବଂ ପାକିସ୍ତାନ ପରସ୍ପର ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରହିଛି ।

    ୨୦୨୧ ଟି -୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ ପାକିସ୍ତାନକୁ ୧୦ ୱିକେଟ୍ ପରାସ୍ତ କରିବା ପରେ ଏହା ଉଭୟ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ମୁକାବିଲା ହେବ । ଦୁବାଇରେ ରାଜୟର ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଆଶା କରୁଥିବାବେଳେ ଗାଙ୍ଗୁଲି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଟ୍ରଫି ଉପରେ ଦଳର ଧ୍ୟାନ ରହିବା ଉଚିତ । ଏହା ସହିତ ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି “ମୁଁ ଏହାକୁ ଏସିଆ କପ୍ ଭାବରେ ଦେଖୁଛି । ମୁଁ ଭାରତ ବନାମ ପାକିସ୍ଥାନ ଭଳି କୌଣସି ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଦେଖୁନାହିଁ । ଯେତେବେଳେ ମୁଁ ଖେଳୁଥିଲି, ଭାରତ ବନାମ ପାକିସ୍ଥାନ ମୋ ପାଇଁ କେବଳ ଗୋଟିଏ ମ୍ୟାଚ୍ ଥିଲା । ମୁଁ ସବୁବେଳେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟ ଜିତିବାକୁ ଚାହିଁଥିଲି । ଭାରତ ଏକ ଭଲ ଦଳ ଏବଂ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ସମୟରେ ସେମାନେ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଆଶା କରୁଛି ଦଳ ମଧ୍ୟ ଏସିଆ କପରେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବ  । ଭାରତ ସାତ ଥର ଏସିଆ କପ୍ ରେକର୍ଡ ଜିତିଛି । ସେମାନେ ଟୁର୍ନାମେଣ୍ଟରେ ୧୪ ଥର ପାକିସ୍ତାନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛନ୍ତି, ଆଠଟି ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଛନ୍ତି ।

    Maximum 500 characters

    ସିନେମା View all

    Find Us on Facebook