Odia Spot News | ଓଡିଆ ସ୍ପଟ୍ ନ୍ୟୁଜ୍
banner

Hockey Team Top Players

ମୁଖ୍ୟ ଖବର

    ଭାରତୀୟ ପ୍ରଶଂସକ ସମ୍ମୁଖରେ ଖେଳିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଅଛି : ସୁଖଜିତ

    Share on :
    ajab-Image
    Date: Jan 9, 2023    Views: 2788

    ଭୁବନେଶ୍ୱର : ଭାରତ ୧୩ ତାରିଖରେ ନବନିର୍ମିତ ରାଉରକେଲା ବୀର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷରେ ବିଶ୍ୱକପ ଅଭିଯାନ ଆରମ୍ଭ କରିବ । ଏଥିଲାଗି ଭାରତୀୟ ଦଳ ବୀର୍ସାମୁଣ୍ଡା  ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଜୋରସୋରରେ ଅଭ୍ୟାସ ଆରମ୍ଭ ଚଲାଇଛି । ପ୍ରଥମ ଥର ଲାଗି ବିଶ୍ୱକପ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଥିବା  ଭାରତର ପୁରୋଭାଗ  ଖେଳାଲି ସୁକଜିତ ସିଂହ ଘରୋଇ ଦର୍ଶକ ସମ୍ମୁଖରେ ଖେଳିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି । ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ହେବ ମୋ ପ୍ରଦର୍ଶନ  ଦେଖି ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରଶିକ୍ଷକ ଗ୍ରାହକ ରିଡଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେବି ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି ।  ବଡ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ପ୍ରଥମ ଥର ଖେଳିବାକୁ ଯାଉଥିବାରୁ ଉତ୍ସାହିତ ରହିଛି । ବିଶେଷ କରି ଘରୋଇ ଦର୍ଶକ ସମ୍ମୁଖରେ ବିଶ୍ୱ କପ  ଖେଳିବା ମୋର ଉତ୍ସାହକୁ ଆହୁରି ବଢାଇ ଦେଇଛି , ବୋଲି ସୁଖଜିତ କହିଛନ୍ତି । ଗତ ବର୍ଷ ଫେବୃୟାରୀରେ ସୁଖଜିତଙ୍କ  ବରିଷ୍ଠ ପଦାର୍ପଣ  ହୋଇଥିଲା । ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷ ହକି ପ୍ରୋ ଲିଗରେ ସେ ନିଜର ପ୍ରଥମ ଗୋଲରେ ସ୍କୋର କରିଥିଲେ । ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସୁଖଜିତ ୧୬ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ୪ ଗୋଲ ଦେଇଛନ୍ତି । ଆମ ଶିବିରରେ ଦଳୀୟ ଭାବନା ବରି ରହିଛି । ସ୍ପେନ ବିପକ୍ଷର ପ୍ରଥମ ମ୍ୟାଚ ଖେଳିବା ପାଇଁ ଆମେ ଅନାଇ ରାହିଛି । ସମସ୍ତେ ସକରାତ୍ମକ ରହିବାସହ ପରସ୍ପରକୁ ସମର୍ଥ କରୁଛନ୍ତି ।  ଏକ ତାର ପ୍ରକୃତି ଆମ ଦଳରେ ଭରି ରହିଛି ।

    ରାଉରକେଲର ସମସ୍ତ ଟିକେଟ ସରିଯାଇଛି । ତେଣୁ ଏହି ନୂଆ ଷ୍ଟାଡିୟମ ଭରିପୂର ରହିବ  ।  ତେଣୁ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ଆମକୁ ଆହୁରି ଉତ୍ସାହିତ କରିବ । ଆମ ପୁଲରେ ସ୍ପେନ, ଇଂଲଣ୍ଡ ଓ ୱେଲ୍ସ ରହିଛି ।ଆମେ ଗତ ବର୍ଷ ସ୍ପେନ ପ୍ରୋ ଲିଗରେ ସ୍ପେ, ଇଂଲଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିଛୁ । ୱେଲ୍ସ ସହ  ରାଜ୍ୟଗୋଷ୍ଠୀ କ୍ରୀଡାରେ ଖେଳିଥିଲୁ । ଏହି ସବୁ ମ୍ୟାଚ ଦେଖି ଆମେ ପଜେଟିଭ ଓ ନେଗେଟିଭ ଦେଖି ଫ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛୁ । ଆମ ଦଳର  ନେତ୍ୃତ୍ୱ  ବିଶ୍ୱର ଜଣେ ଶ୍ରେଷ୍ଠ ଡ୍ରାଗ ପ୍ଲିକର ହର୍ମନପ୍ରୀତ ସିଂହ ଙ୍କ ହାତରେ ରହିଛି ।ଆମର ବିଶ୍ୱସ ତାହ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଦଳ ଆଗକୁ ବଢିବ, ସୁକଜିତ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ।    

    Maximum 500 characters

    Hockey Team Top Players View all

    Find Us on Facebook